facebook

PROMOCJA WIOSENNA

PROMOCJA
Rzetelna Firma


O NAS

 

STYLOWE MEBLE

I ARTYKUŁY DEKORACYJNE

DO DOMU I OGRODU

 

    Szanowni Klienci! Serdecznie zapraszamy w podróż inspirowaną południem Francji oraz Toskanii. Jeżeli chcą Państwo stworzyć wnętrza klimatyczne, unikatowe a jednocześnie ciepłe i przytulne to nasze wyszukane i starannie dobrane artykuły dekoracyjne pozwolą stworzyć taki wygląd i styl.

 

    W naszym sklepie internetowym Galeria ART DECOR oferujemy najwyższą jakość i dbałośćo szczegóły. Proponujemy eleganckie w formie, ekskluzywne meble, ciekawe dodatki i klimatyczne drobiazgi. W poszczególnych , oferowanych kolekcjach będą znajdowały się produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów utrzymane w stylistyce angielskiej, francuskiej, vintage, skandynawskiej,toskańskiej, retro, country i shabby chic.

 

    Większość naszych produktów utrzymana jest jednak w klimacie dawnej Francji dlatego są też one celowo postarzane, patynowane i przecierane, co nadaje im nostalgiczny charakter przedmiotu naznaczonego czasem. Staramysię aby oferowane akcesoria były oryginalne i ponadczasowe w naturalnych ,jasnych i szlachetnych tonacjach. Głównie są to odcienie szarości, beżów i bieli które uchodzą za najbardziej eleganckie barwy. Stonowana kolorystyka o charakterze nostalgicznym wprowadza do wnętrza harmonię w zestawieniu z innymi stylami oraz optycznie powiększa przestrzeń.

 

    Chcemy nadmienić iż zaprojektowanie i udekorowanie własnego mieszkania w takim klimacie wpływa niezwykle pozytywnie na dobry nastrój. Takie wnętrze koi nerwy, poprawia humor i jest wulkanem pozytywnej energii. Chcemy w dalszym ciągu utrzymywać wysoki poziom oferowanych produktów dlatego poszerzamy asortyment akcesoriów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Ponadto nieustannie współpracujemy ze znanymi i uznanymi markami europejskimi które wprowadzają na rynek nowości i wznowienia na światowym poziomie.

 


  • Dodaj link do:
  • facebook.com